Single Blog

VYRAS IR MOTERIS

Kiekvienas iš mūsų turi moterišką ir vyrišką aspektus bei energijas savyje. Aš tikiu, kad vienas svarbiausių dalykų gyvenime yra atpažinti ir išplėtoti tas abi puses ir subalansuoti savo energiją. Rytai kalba apie Jin ir Jan energijas, o viskas visatoje taip sutvarkyta kad yra aktyvi pusė ir priimanti pusė, pozityvi ir negatyvi, šviesi ir tamsi, vyriška ir moteriška….

jinjan

 

Vakaruose didžiulį darbą padarė Karlas Jungas su teorija aprašant vidinę esmę ir priešiškumą, paaiškindamas moteriškąją ir vyriškąją puses. Mes savo viduje turime abi šias puses, kai jas suprantame ir jaučiame, kai jos subalansuotos, mums leidžia susijungti su visatos jėga ir galia,  būti kūrybiškiems tai ką darome.

Moteriška pusė –tai intuicija, o vyriška –tai gebėjimas imtis veiksmų fizine forma šiame pasaulyje. Tai galimybė daryti dalykus, kalbėti, judėti, o mūsų energija ateina per priėmimą, tai yra moteriškąją pusę ir per vyriškąją pusę, kaip galimybę imtis veiksmų. Abi šios jėgos dirba karu, moteriška ir vyriška forma, kūrybiškame procese per impulsą, kuris ateina iš visatos vibracijų.

Pvz, versle žmogus gavo impulsą sukontaktuoti su tam tikros asociacijos vadovais (tai moteriška dalis), o jau skambutis ir derybos dėl naujo projekto, tai vyriška dalis.

Mums reikia abiejų energijų subalansuotų, kad galėtume būti kūrybiški gyvenime ir harmoningi. Moteriška energija yra vedančioji, nes ji susijungia su inteligentiškumu, o mes natūraliai norime judėti ta linkme. O vyriškos energijos funkcionalumas yra aiškumas, kryptis ir ugninga stiprybė, kuri nusėdusi žmogaus viduje. Noriu pastebėti, kad tai kalbama apie vidinius žmogaus procesus.

Kitaip sakant, moteriška ir vyriška dalis yra apie tai, kad reikia klausytis savo vidinės tiesos, savo žinojimo ir būti pasiruošusiam veikti pagal giliausius veiksmus.

Moteriška jėga yra sielos galia, kuri visada su mumis. Ji pažadina vyrišką energiją, kuri susijusi su ta galia, jėga. Ir mes ją galime blokuoti, galime kovoti, kontroliuoti ar tiesiog pasiduoti natūralumui, pasitikėti, atverti ir eiti su ja, tada gyvenimas susibalansuoja.

Konsultacijos  +370 65611877, labas@leela.lt

Comments (0)

Post a Comment

© 2016 Leela.lt - Kelionė į save per vidinį augimą
© 2016 Leela.lt - Kelionė į save per vidinį augimą